Hakkımızda |
4533
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-4533,mkd-core-2.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
 

Hakkımızda

Etkinliklerinizi Unutulmaz Kılın

Etkinlik denildiğinde, tüm etkinlik aşamalarını detayları ile ortaya koyarak size kolaylaştırıcı çözümler sunmayı ve tüm etkinliklerinizin unutulmaz ve etkili olmasını istersiniz İşte tam bu noktada Event Ocean, sizin için her ayrıntıyı düşünür. Sizin için en son trendleri takip ederek en özenli vizyoner, bütçe dostu planlamayı gerçekleştirir.

Event Ocean, yaratıcı yaklaşımları, deneyimli ekibi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sektörde emin adımlarla ilerliyor.

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Biz Kimiz?

2015 yılında Etkinlik ve Organizasyon alanında tüm deneyimlerini bir araya getirerek doğru planlama ve insan odaklı etkinlik düsturu ile ilk markamız olan EVENT OCEAN ile Mice alanında serüvenimize başladık. Kurulduğumuz günden bugüne birçok etkinliğe imza attık. Kurumsal firmaların A’dan Z’ye tüm etkinliklerini planlamanın dışında kurumsal seyahat planlama konusunda da kurumsal firmalara hizmet verdik.

2022 Yılında 1 yıllık bir Ar-ge çalışması ile FER TOUR markasını kurduk ve İncoming hizmeti vermeye başlamış oladuk. İncoming yapmaya başladığımız ilk yıl beklentilerinin çok üstünde pax üretip Avrupa ve BTB pazarından birçok yolcunun Türkiye’de hizmet almasına aracılık ettik.

2023 yılında tüm bilgi birikimini Online kanallar üzerinde de değerlendirmek adına www.ferfergez.com kanalını aktif edip, anlaşmalı kurumsal firmaların çalışanlarına güvenli ve bütçe dostu tatil anlayışı ile hizmet vermeye başladık. Yurtiçi – Yurtdışı turlar, Cruise Turları- Yurtiçi- Yurtdışı otelleri gibi bir çok hizmeti güvenli ve bütçe dostu fiyatlarla son kullanıcıya ulaştırmaktadır.