SEYAHAT YÖNETİMİ |
11385
page-template-default,page,page-id-11385,mkd-core-2.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
 

SEYAHAT YÖNETİMİ

KURUMSAL SEYAHAT HİZMETLERİ

 

Şirket çalışanlarınız ya da Şirket dışı misafirlerinizin Yurt içi ve Yurtdışı münferit konaklamalarında kullanacakları otel seçeneklerini segmentasyon ayırarak tarafınıza en iyi fiyat garantisi ile sunup tercihiniz doğrultusunda Uçak bileti ve bulunduğu bölgeden gerçekleştirmek istediği transfer organizasyonu planlamaları tarafımızca uzman ekip çalışanlarımız ile yönetilir.

Talebe bağlı Kurumsal seyahat akışınızın yoğunluğunu daha rahat takip etmenizi sağlamak amacı ile Şirket bünyenizde mesai saatlerinizde sizinle dirsek temasında bulunabilecek Personel takviyesi yapılmaktadır.

YURTİÇİ – YURTDIŞI KONAKLAMA HİZMETİ

 

Yurt içi ve Yurt dışı tüm seyahatlerinizde talebinize uygun koşullar ve düzeyde otel konaklama seçeneklerimiz ile Seyahatlerinize konfor katmayı sağlıyoruz.

 

 

UÇAK BİLETİ

Müşterilerimizin seyahat alışkanlıklarını ve taleplerini göz önünde bulundurarak seyahatlerini en uygun fiyata ve en yüksek konforda yapmalarını sağlıyoruz.

 

VİZE İŞLEMLERİ

Bireysel ve kurumsal seyahatleriniz için gereken Schengen vizesinin başvuru işlemleriyle sizin yerinize biz ilgileniyoruz.

 

TRANSFER

Kurumsal yada Bireysel seyahatleriniz de bulunmuş olduğunuz bölgedeki ulaşım aksiyonunuz tarafımızca profesyonel çalışanlarımız tarafından düzenlenir ve takibi yapılır.